Klub Zielono Mi

Pomóż nam kultywować pamięć o Agnieszce Osieckiej i opiekować się jej spuścizną. Dołącz do Klubu Miłośników Twórczości Agnieszki Osieckiej „Zielono mi” i stań się częścią wyjątkowej społeczności Przyjaciół i Darczyńców Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej.

Klub „Zielono mi” pozwoli nam przygotować w tym roku 20. Koncert Galowy Festiwalu i Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w niezwykłej oprawie, a w następnych latach dzięki środkom z Klubu będziemy mogli nadal w nieszablonowy sposób rozpowszechniać wiedzę na temat życia i twórczości Agnieszki Osieckiej. Regularne wsparcie indywidualnych darczyńców zrzeszonych w Klubie pozwoli nam rozwijać naszą działalność.

Członkiem Klubu Miłośników Twórczości Agnieszki Osieckiej „Zielono mi” może zostać każdy, kto zdecyduje się wpłacać regularnie przez rok darowizny w wysokości minimum 100 zł miesięcznie. Wysokość składki można dowolnie zwiększać, dostosowując ją do własnych możliwości. Można też dokonać jednorazowej wpłaty o wartości 12 zadeklarowanych składek.

CO PAŃSTWO ZYSKACIE DZIĘKI CZŁONKOSTWU?

• imienny certyfikat z potwierdzeniem przystąpienia do Klubu i nadanym indywidualnym numerem członkowskim podpisany przez Agatę Passent
• zaproszenie na doroczne spotkanie Klubowiczów w Warszawie na Saskiej Kępie
• prezent w postaci każdej publikacji wydawanej przez Fundację Okularnicy w bieżącym roku
• imienną obecność w każdej publikacji wydawanej przez Fundację Okularnicy w bieżącym roku – Państwa imię i nazwisko znajdzie się na liście z podziękowaniami zamieszczonej w publikacji
• podwójne zaproszenie na Koncert Finałowy 20. Edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” do Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie
• poczucie, że jesteście Państwo współtwórcami naszych działań, należycie do społeczności Przyjaciół Fundacji Okularnicy i że każdego dnia razem pielęgnujemy pamięć o Agnieszce Osieckiej i jej twórczości

Aby dołączyć do grona członków Klubu Miłośników Twórczości Agnieszki Osieckiej „Zielono mi” należy:
wysłać wiadomość e-mail o tytule DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO KLUBU na adres: klub@okularnicy.org.pl i podać w nim swoje dane:
imię i nazwisko,
aktualny adres korespondencyjny,
adres mailowy,
numer telefonu,
abyśmy mogli bez przeszkód skontaktować się z Państwem, a następnie dokonać wpłaty składki-darowizny na numer konta Fundacji Okularnicy BZ WBK: 61 1090 1030 0000 0001 1454 7374.
W tytule przelewu prosimy wpisać: „darowizna, Klub Zielono mi, składka za miesiąc maj (prosimy o podanie odpowiedniego miesiąca) lub składka za rok 2017 (prosimy o podanie odpowiedniego roku)

Zachęcamy do opłacania składek rocznych z góry lub ustawienia stałego przelewu – dzięki temu będziecie Państwo mieć pewność, że trafiają do nas wszystkie składki.

Dane do przelewu:
Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, ul. Jakiela 8/1, 01-540 Warszawa,
Bank Zachodni WBK: 61 1090 1030 0000 0001 1454 7374

Fundacja „Okularnicy” im. Agnieszki Osieckiej posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że każdą darowiznę na naszą rzecz Darczyńca może odliczyć od podatku składając zeznanie podatkowe za dany rok.

Cieszymy się, że chcecie Państwo razem z nami dbać o spuściznę Agnieszki Osieckiej. Dziękujemy!